Задать город Буковель по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Ірина Федишин в Буковеле - 1

Ірина Федишин

Буковель, 04 августа 2017 г, 21:00
VODA club VODA club
с. Поляниця, Ивано-Франковская обл., Буковель
Буковель
+380445905555
Продажа закрыта
Краса і талант, запальні пісні і неповторний український народний мелос, вражаючі танцювальні постановки і розкішні костюми - раз побувавши на концерті Ірини Федишин, ви назавжди станете її відданими шанувальниками! Чарівна співачка зі Львова Ірина Федишин майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу, на концертах разом зі своїм найкращим шоу-балетом влаштовує незабутнє шоу, та все ж головною у її творчості залишається неймовірна душевність і щирість. У полоні сильного і ніжного голосу красуні-співачки Ірини Федишин ви опинитесь 4 серпня о 21.00 у VODAClub. На концерті серед Карпатських гір протягом двох годин для вас звучатимуть всі найкращі пісні: «Серця стук», «Лише у нас на Україні», «Долоньки», «Калина», «Гітара», «Прошу в неба», «Родина», «Розпалю вогонь», «Твоя», «Твій ангел», «Серце» та багато-багато інших, адже репертуар Ірини Федишин - дійсно величезний, як за обсягом, так і за розмаїттям. Концерт Ірини Федишин - це свято душі, феєрія краси і молодості!
Ірина Федишин в других городах:

23пн апреля, 2018

БроварыТРЦ Терминал

19:00 230 - 700 50+ шт. купить
25ср апреля, 2018

КраматорскДворец культуры ...

19:00 150 - 350 50+ шт. купить
26чт апреля, 2018

МариупольДворец Металлургов

19:00 150 - 350 50+ шт. купить
27пт апреля, 2018

БердянскБердянский город...

19:00 150 - 250 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Ірина Федишин можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Ірина Федишин в Буковеле состоится 04 августа 2017 г, 21:00, VODA club.

Краса і талант, запальні пісні і неповторний український народний мелос, вражаючі танцювальні постановки і розкішні костюми - раз побувавши на концерті Ірини Федишин, ви назавжди станете її відданими шанувальниками!

Чарівна співачка зі Львова Ірина Федишин майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу, на концертах разом зі своїм найкращим шоу-балетом влаштовує незабутнє шоу, та все ж головною у її творчості залишається неймовірна душевність і щирість.

У полоні сильного і ніжного голосу красуні-співачки Ірини Федишин ви опинитесь 4 серпня о 21.00 у VODAClub. На концерті серед Карпатських гір протягом двох годин для вас звучатимуть всі найкращі пісні: «Серця стук», «Лише у нас на Україні», «Долоньки», «Калина», «Гітара», «Прошу в неба», «Родина», «Розпалю вогонь», «Твоя», «Твій ангел», «Серце» та багато-багато інших, адже репертуар Ірини Федишин - дійсно величезний, як за обсягом, так і за розмаїттям.

Концерт Ірини Федишин - це свято душі, феєрія краси і молодості!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber