Задать город Буковель по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Pianoбой в Буковеле - 1

Pianoбой

Буковель, 11 августа 2017 г, 21:00
VODA club VODA club
с. Поляниця, Ивано-Франковская обл., Буковель
Буковель
+380445905555
Продажа закрыта
Рianoбой запрошує усіх меломанів 11 серпня у VODA сlub на унікальний літній концерт. Про такий подарунок можна не лише мріяти, а й втілити його - купити квиток на концерт Pianoбой у Буковелі. Рок-піаніст, віртуоз, учасник легендарних гуртів «Земфіра», «Океан Ельзи» його концерт – це можливість відволіктись від повсякденних клопотів і провести вечір на зовсім іншій хвилі, мрієте про це? Варто лише замовити квиток на концерт Pianoбой у Буковелі і ви поринете у зовсім інший світ. У кожен звук він вкладає щось особливо душевне і дуже особисте. Pianoboy не дарма вважається віртуозним піаністом, адже він настільки енергійно чаклує над синтезатором, що часом виникає враження, ніби він не грає, а безшабашно «барабанить» по інструменту, примудряючись отримувати з нього гармонійне звучання. Квитки на концерт Шурова (Pianoбoй) – це шанс провести чудовий вечір під живу якісну музику.

Pianoбой в других городах:

23пн апреля, 2018

СумыТеатр им. Щепкина

19:00 200 - 480 50+ шт. купить
27пт апреля, 2018

ЧерниговЧерниговский Обл...

19:00 300 - 500 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Pianoбой можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Pianoбой в Буковеле состоится 11 августа 2017 г, 21:00, VODA club.

Рianoбой запрошує усіх меломанів 11 серпня у VODA сlub на унікальний літній концерт.

Про такий подарунок можна не лише мріяти, а й втілити його - купити квиток на концерт Pianoбой у Буковелі.

Рок-піаніст, віртуоз, учасник легендарних гуртів «Земфіра», «Океан Ельзи» його концерт – це можливість відволіктись від повсякденних клопотів і провести вечір на зовсім іншій хвилі, мрієте про це? Варто лише замовити квиток на концерт Pianoбой у Буковелі і ви поринете у зовсім інший світ.

У кожен звук він вкладає щось особливо душевне і дуже особисте. Pianoboy не дарма вважається віртуозним піаністом, адже він настільки енергійно чаклує над синтезатором, що часом виникає враження, ніби він не грає, а безшабашно «барабанить» по інструменту, примудряючись отримувати з нього гармонійне звучання. Квитки на концерт Шурова (Pianoбoй) – це шанс провести чудовий вечір під живу якісну музику.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber