Задать город Буковель по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Рождественская История с Тиной Кароль в Буковеле

Рождественская История с Тиной Кароль

Буковель, 03 января 2016 г, 19:00
РЦ Бука РЦ Бука
Второй паркинг
Буковель
+380445905555
Продажа закрыта
Увага!!!!Різдвяний тур містами України Тіни Кароль - «Колядки та обрані хіти»3 січня в Буковелі в РЦ «Бука» о 19:00 на Вас чекає VIP концерт Тіни Кароль!Співачка Тіна Кароль підготувала для своїх прихильників неперевершений сюрприз-Різдвяну програму «Колядки та обрані хіти».Ви почуєте виконання самих відомих українських колядок в новій музичній обробці.За допомогою пісень, які прославляють Різдво, де висвітлюється боротьба між світлом та темрявою, що завершується перемогою добра, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій показує, що Музика спроможна зцілювати людські души ніби це не просто пісня, а справжня Молитва."У наш час люди втратили віру в чудо, - каже Тіна Кароль. - Ми припинили ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво реальне, традиції живі, і не тільки у вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас все життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на різдвяні свята, а і через все своє життя, адже це залежить лише від нас самих. Поки живі традиції - жива країна" Концерт ділитиметься на 2 частини, на протязі першої-прихильники співачки не тільки насолоджуватимуться давно забутими українськими колядками в сучасній обробці, але й будуть приємно здивовані фентезі образом Тіни Кароль-Коляди.Протягом другої частини глядачі зможуть підспівувати своїм улюбленим вибраним хітам з творчості співачки.Кількість місць обмежена!Увага!В РЦ Бука обов’язково сплачується депозит(по кухні та бару) у розмірі 500грн з людини.Для попереднього замовлення звертайтеся за тел. РЦ Бука (0342) 595 444, +380673506600

Заказать и купить билеты на Рождественская История с Тиной Кароль можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Рождественская История с Тиной Кароль в Буковеле состоится 03 января 2016 г, 19:00, РЦ Бука.

Увага!!!!

Різдвяний тур містами України Тіни Кароль - «Колядки та обрані хіти»

3 січня в Буковелі в РЦ «Бука» о 19:00 на Вас чекає VIP концерт Тіни Кароль!

Співачка Тіна Кароль підготувала для своїх прихильників неперевершений сюрприз-Різдвяну програму «Колядки та обрані хіти».

Ви почуєте виконання самих відомих українських колядок в новій музичній обробці.

За допомогою пісень, які прославляють Різдво, де висвітлюється боротьба між світлом та темрявою, що завершується перемогою добра, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій показує, що Музика спроможна зцілювати людські души ніби це не просто пісня, а справжня Молитва.

"У наш час люди втратили віру в чудо, - каже Тіна Кароль. - Ми припинили ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво реальне, традиції живі, і не тільки у вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас все життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на різдвяні свята, а і через все своє життя, адже це залежить лише від нас самих. Поки живі традиції - жива країна"

Концерт ділитиметься на 2 частини, на протязі першої-прихильники співачки не тільки насолоджуватимуться давно забутими українськими колядками в сучасній обробці, але й будуть приємно здивовані фентезі образом Тіни Кароль-Коляди.

Протягом другої частини глядачі зможуть підспівувати своїм улюбленим вибраним хітам з творчості співачки.


Кількість місць обмежена!

Увага!

В РЦ Бука обов’язково сплачується депозит(по кухні та бару) у розмірі 500грн з людини.
Для попереднього замовлення звертайтеся за тел. РЦ Бука (0342) 595 444, +380673506600

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber